Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintem megfázott a hullámos...

Szerintem megfázott a hullámos papagájom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Furán, sípolós hangon lélegzik és a tollát borzolja. Tehetek valamit érte vagy már késő? :(

2012. dec. 30. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz. magadtól semmit nem tudsz vele kezdeni
2012. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felénk nincs olyan állatorvos, aki madarakkal foglalkozik. A régebbi madarunk is beteg volt, de hiába mentünk hozzá, mondta, hogy madarakkal nem foglalkozik.
2012. dec. 30. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
adj neki vitamint, meg tartsd szobában, huzattól mentes helyes. Érdekes az orvosod, nekem direkt utánaolvasott a papagájoknak mikor elkezdtem hordani hozzá az enyémeimet, pedig ő se foglalkozott madarakkal korábban.
2012. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bozsi73 válasza:
De igen tehetsz érte valamit!Egy liter forró vizbe egy kávéskanál sót feloldassz.Ezt a kalitka mellé helyezed és letakarod és a kalitkát az oldatot letakarod vászonkendővel.Jótanács.Üsd be a google keresésbe a "hullámos papagáj".Ez található alatta."Ez a lap azért készült hogy akiknek papagájuk van és még kezdők a tartásban egy összefoglalt oldal legyen a segitségükre.Erre kattint rá ott lesz a Betegségek is azt is olvasd el innen vettem az infót.Nézegesd ezeket az oldalakatén találtam olyat ahol állatorvos válaszol.Remélem tudtam segiteni!Én is kezdő madártartó vagyok mindenhonnan gyűjtöm az infót.Nekem karácsony előtt pusztult el a nőstény madaram mert nem tudta kitojni a tojást.Most van egy másik,nálunk az eladó akinél vettem ért hozzá és mindent elmondott a madarakról amit tudnom kell.
2012. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!