Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kanárit szeretnék tartani, de...

Kanárit szeretnék tartani, de csak hímet. Tehetem a hullámossal egy kalitkába? Mennyire bonyolult a tartása? Fog énekelni egyedül is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egyedül ne tartsd. Főleg ne hullámossal. Inkább vegyél a hullámosnak egy párt. Mindkettő társas lény, és a saját fajukat tekintik társnak leginkább. Nem számít, hogy madár mindkettő, attól még nem lesznek haverok. Amúgy is, szerintem stresszelnének ketten egy kalitban, az meg egyiknek se tesz jót hosszú távon.


Ha mégis együtt akarod őket tartani, akkor hím hullámos mellé tedd (márha az van), azok valamivel nyugodtabbak mint a tojók. És egy nagyobb ketrecben helyezd el őket, hogy megférjenek egymás mellett.

2013. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ne tarts hullámost és kanárit egy kalitkában. a fiú ugyanúgy megveri mint a lány. nálunk is van mindkét fajtából egy-egy pár, és nem lehet kiengedni őket egyszerre mert a fiú hullámos megveri a fiú kanárit. egyszer a vállamon volt a kanári, a hullámos pedig hirtelen odarepült és elzavarta onnan.
2013. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jan. 6. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!