Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kismamára lehet veszélyes a...

Kismamára lehet veszélyes a papagáj?

Figyelt kérdés
2007. szept. 6. 14:58
 1/6 anonim válasza:
93%
Szia!!!Szerintem nem!:)
2007. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%

nem tudom hallottál e a toxo plasma virusrol(vagy baktérium ezt nem tudom pontosan). ez egy betegség ami a babára nagyon veszélyes akár elis vetélhetsz(állatorvos mondta, a következőt): a toxo plasma hordozója a kutya, DE NEM TERJESZTŐJE, terjesztője a macska és a papagáj. kérdésedre a válaszom életveszélyes a papagáj. kérdd meg a védőnőt,hogy küldjön el toxo plasma vizsgálatra. ez fontos ha papagájod van,és ami még nagyon nagyon fontos,és ezt a doki mondta ne egyél olyan gyümölcsöt,zöldséget,ami a földön(ben) terem(eper,répa,krumpli,stb...)mosatlanul. 20 hetes kismama (és védőnő)

remélem tudtam segíteni.okvetlen mondd el a papagájt a védőnőnek.veszélyforrás.

sok boldogságot a babádhoz.

2007. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Hát a madarak nem túl tiszta állatok, sokszor tetvesek stb.

De ha madár régóta a család tagja, és eddig nem okozott betegséget senkinek, akkor valószínűleg ezután se fog.

2007. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt ezen a weboldalon egy állatorvos ír a Toxoplasmosis-ról és arról, hogy egyáltalán nem veszélyes csak vannak szabályok amiket be kell tartani.


[link]


Az igazán veszélyes az, hogy nem rögtön egy orvost kérdeztél ilyen kérdéssel.

Ezért hozzánemértő emberek, butaságokat mondanak és ez miatt az állat élete is veszélybe kerülhet.

2007. szept. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A papagájok sőt más madarak sem tetvesek, mivel ez az élősködö nem támadja meg őket!!! A papagáj nagyon tiszta állat, szeret fürdeni és nap mint nap tisztálkodik!!! A papagáj nem veszélyforrás, de azért nem kell annyit szeretgetni ahogy más állatokat sem ebben az állapotban! Illetve a kalitka tisztán tartását is bizzuk másra, bár én magam takaritom! 28hetes kismama
2007. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megfelelő körülmények között van tartva,akkor biztos nem okozhat semmi gondot!!Ha mindig tiszta a kalitkája,megfelelő táplálékot kap,akkor nem gyengül le a szervezete és nem lesz beteg!!!!Az élősködők ellen szerezz be pl.:csipki piret mix-et,vagy pedig állatkereskedésben kapható,gumiszerű korongot!!Ha minden igaz Rodex a neve!!
2008. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!