Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sérült galamb, szerintetek...

Sérült galamb, szerintetek megmarad?

Figyelt kérdés
Tegnap elkaphatta valami, a tarkójánál egy darab toll sincsen neki és tiszta vér.Éjszaka be lett hozva a házba,vizet,kaját kapott.Nappal kivittük és elengedtük, egyből ment inni de 4-5 ször nekikezdett mire le tudott hajolni az itatóig.Többször is eltűnt napközben de este visszajött.És elég furcsán mozog, áll egy helyben és olyan mintha rángatózna.Szerintetek túléli?

2013. jan. 25. 15:59
 1/8 Sanci999 válasza:
50%
Sajnos nem túl valószínű én szerintem :(
2013. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehetne esetleg addig bent hagyni, amíg összeszedi magát? Vagy ha egy állatorvosnak megmutatnád, legalább ne szenvedjen...
2013. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mivel tud repülni,megmarad.
2013. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pénz szűke miatt állatorvosnak nem tudom mutatni,mundjuk kíváncsi lennék mit mondana rá.Akkor ne legyen kiedngedve holnap?
2013. jan. 25. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
A helyi állatorvos nem foglalkozik madarakkal:(
2013. jan. 25. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Találtam egy oldalt, ahol hátha tudnak tanácsot, segítséget adni:

[link]

2013. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az oldalt!
2013. jan. 26. 15:14
 8/8 BlackWolf ***** válasza:
Ne aggódj,megmarad.Nálunk a madáretetőbe szorult bele egy szép példány,neki is a tarkója sérült meg,meg a szárnyai is egy kicsit.5 nap múlva elengedtük,túlélte.A mai napig a kertünkben költ.
2013. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!