Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem iszik a Hullámos...

Bocig kérdése:

Miért nem iszik a Hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
2 hete vettem 1 hullámost és tegnap elött hoztam neki társat, eszik, csipog, tollazata ép, széklet rendben, de mégsem hiányzik soha az itatóból egy csepp víz sem, és viszonylag keveset mozognak. Egyik sem iszik.
2013. febr. 9. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan sok gyümölcsöt , zöldséget eszik. Ha szomjas lenne, és nem inna, már rég nem élne.
2013. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj biztos iszik, csak nem látod.Nem szoktak inni minden evés után.Ha gyümölcsöt vagy zöldségeket is adsz neki abból nyer magának elég folyadékot.Jól mondta az előttem szóló,ha nem inna már nem élne.A hullámos papagájok nem bírják tovább 1-2 napnál élelem és víz nélkül,hamar legyengül a szervezetük.
2013. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, kapnak lágyeleséget és külön zöldséget is felváltva, akkor valószínű innen nyerhetik a folyadékot, mert a vízből nem fogy semmi. Csak csodálkoztam hiszen a többi madaram is épp így kapja, emellett isznak, igaz ők pinty, kanári, sirályka, gould amandina. Mégegyszer köszi
2013. febr. 9. 20:01
 4/4 anonim válasza:
Sajnálom, de elképzelhető, hogy zugivók lettek a papagájaid. Nem érte őket, valami stressz mostanában? Vagy lehet, hogy egymással van problémájuk, akkor viszont párterápia javallott.
2013. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!