Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beszél, de nagyot csíp, tojó...

Beszél, de nagyot csíp, tojó vagy hím?

Figyelt kérdés
10 hónapos a hullámos papagájunk, mikor vettük rózsaszín volt az orra kislányként adták el. Most kékeslila az orra a lyuk körül halványabb, már beszél 3 hónapja és egyre több szót visszamond. Viszont erőteljesen csíp! Nagyon kedves , aranyos, sokat kint van felmászik a nyakamba először kapirgál aztán nagyot csíp ugyanígy a kezemet is én " pitbullnak":D szoktam becézni mert ráragad a kezemre ha csíp.Hagyja a fejebubját, begyét simogatni,odanyomja a fejét, hogy simogassuk:) De mondom kedves, sokat beszél mondja pl. Bence szia,szeretlek, puszika,hogy vagy, gyere...és folyamatosan "magyaráz" :) tündéri kismadár , eszik a kezünkből, négyen vagyunk de mindenkit szeret mindenkihez odamegy. Vajon fiú vagy lány?
2013. febr. 12. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Hím madarad van. A viaszhártya színe is ezt mutatja, valamint az is, hogy beszél, mivel a tojók nem szoktak.
2013. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Azért még had kérdezzem, vajon miért írták, hogy az orra körül halványabb a kék akkor lehet tojó? Ez igaz lehet? A csípésről , hogy lehetne leszoktatni, mert most azt csinálom, ha csíp otthagyom de repül utánam a kis huncut:)
2013. febr. 13. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos hogy tojó nekem is volt !! a tojóé roszaszin a viaszhártyája(az orra felett) mikor nem bir tojást rakni(nem párzási időszak van ) világos roszaszin a viaszhárhártyája ! nem összekeverendő a himével aminek kék vagy lila sötétebb mint a tojóé !! nagyon örülök hogy segithettem :)
2013. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a tojó amikor nem bir tojást rakni világos kék neki a viaszhártyája !
2013. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!