Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szervusztok! A kutya megfogott...

Varga G. kérdése:

Szervusztok! A kutya megfogott egy kifejlett meggyvago tojot. Csak jatszani akart vele, nem harapta meg, sokkos volt, de nincs rajta serules. Szepen ul a kalitkaban az ulofan, de nem eszik?

Figyelt kérdés
Probalkoztam almaval, mazsolaval, fott rizzsel, szotyival, vzzel kanalbol, de nem fogad el semmit harom napja. Mit tegyek?

2013. febr. 12. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább engedd ki, mert igy el fog pusztulni.
2013. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ereszd szabadon. Lehet, hogy szokatlan neki a hely és ezért nem eszik. Ha szabadon ereszted, van rá esély, hogy életben marad.
2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ki kell engedned!!! Minnél előbb!!! Fél, nem fog enni, előbb hal éhen, minthogy embertől fogadjon el eleséget! Tedd ki holnap hajnalban egy fenyőfára, ahol nem fújja közvetlen a szél!!! Sok sikert! :)
2013. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Engedd el mielőtt éhenhalna, vagy még meg is fázna.
2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat! Tegnap este kitettem, meglatom jon -e meg az etetore.
2013. febr. 13. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!