Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vegyek még a tyúkjaimnak...

Vegyek még a tyúkjaimnak gyógyszert?

Figyelt kérdés
2 hétig adtam nekik a Neo Te Sol nevű gyógyszert, mert meg voltak fázva(amit állatorvos írt fel nekik), és egyébként nagyon sokat javultak ahhoz képest, amilyen betegek voltak, sőt több meg is gyógyult, de valamelyik viszont visszaesett kicsit a betegségbe. Kérdezem még: vegyek nekik még gyógyszert vagy ha bejön a jó idő meggyógyulnak maguktól? Az állatorvos azt mondta, hogy vehetek még, ha nem teljesen gyógyultak meg. De nem tudom maguktól meggyógyulnak e.
2013. febr. 21. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes még adni nekik, ki tudja mikor lesz igazán jó idő. Inkább tovább adjad nekik mint kevesebb ideig. Legyenek sokat a szabadban, egyenek konyhai hulladékot, télen meg én legalábbis míg nincsen fű veszek nekik olcsó fonnyadt káposztát. Ne tudd meg mennyire szeretik. Így megvan nekik a vitamin. Meg télen nyáron kapják a konyhai hulladékot zöldséget, főtt krumplit, stb. ami összejön. Nyáron amíg van zöld őszig nyomatom nekik amennyit megesznek. Tojnak is rendesen, pedig no tojótáp! szóval érdemes inkább tovább gyógyszerezni, hogy gyógyuljon meg mind.
2013. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az erdő szélén már nő a Tyúkhúr! Én sem akartam elhinni, de megszedtem egy zsákot és most azt nyomatják. Szerintem add nekik továbbra is a gyógyszert!
2013. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!