Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kacagó gerleéknek miért...

Kacagó gerleéknek miért pusztul el mindig a fiókájuk?

Figyelt kérdés

Az ismerősömnek van kacagó gerléjük és már nagyon sokszor keltettek ki fiókákat de mindig elpusztulnak.Mit csináljak,hogy megmaradjanak a kicsik?

Darát szoktak adni nekik mikor már kikeltek.


2009. szept. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a szülűknek kéne nevelni őket. Nekik van olyan táplálékuk ami megfelelő a fiókáknak. Hogy lehet egy újszülött fiókát darával etetni? Beáztatás nélkül, kézzel? Szerintem nem fognak megmaradni ha nem a szüleik gondozzák őket. Az emberenke ez elég nehéz, állandóan eteni őket...
2009. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félre érted!Nem a barátaim etetik a fiókákat.Hanem a gerlék csak kikelés után 1-2 héttel elpusztulnak.Mit adjanak a szülőknek amivel etethetik a kicsiket?
2009. szept. 9. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi... Hát akkor nem tudom... Mi búzát adunk és kukoricát. De nekünk galambunk van, nem tudom, hogy a gerle le tudná-e nyelni.
2009. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Le tudja nyelni. Jó lenne más gabonákat is adni, meg takarmányborsót, kendermagot, napraforgót, meg valami zöldet(pl. tyúkhúr, csíráztatott gabonát,...) de nem biztos, hogy a takarmányozáson múlik a gondotok. Most ennyi, ha találok valami idevágó betegséget a szakirodalomban akkor még majd jelentkezek. :)
2009. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2009. szept. 10. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!