Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj hirtelen halála mitől...

Papagáj hirtelen halála mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Minden előre látható jel nélkül, látszólag makkegészséges, életvidám, fiatal (kb. fél éves) kis állat mitől pusztulhatott el reggelre? Tudom, így utólag már úgysem tehetek semmit, de nem hagy nyugodni a gondolat.

2013. márc. 4. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy szívroham vagy fertőzés vitte el....A szerencsétlenségben az a szerencse, hogy hirtelen, csendben halt meg és nem szenvedett. Sajnos nálunk nagyon csúnya halála volt. Nálunk egyik éjszaka arra kelt fel az egész család, hogy a madár éktelenül hangosan csiripelt, már leesett a kalitka alján vergődött, elrepülni, csípni sem tudott. Másnapra már hangja sem volt. Az állatorvos szerint agyvérzést kaphatott. Igaz már 8 évesen öregnek számított. De ilyen kegyetlenül eltávozni szerencsétlennek... remélem a másik madarunknak nem ilyen haláltusája lesz.
2013. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére nem szenvedett. A hálószobámban volt, így hallottam, hogy egyszer kb 2 másodpercig csörgött a ráccsal (ahogy minden hajnalodáskor lement a kalitka aljára), de semmi más zaj. Fertőzés ennyire gyorsan elvinné? este még jókedvűen játszott, repkedett, csiripelt, normálisan evett. tényleg semmi jelét nem láttam, még csak hangulatváltozásnak se.
2013. márc. 4. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Megerősítem az előző hozzászólót,valószínűleg szívrohama volt.
2013. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha így lepontoztatok,mondja meg egy okos mitől múlhatott ki az állat. :)
2013. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
huhh, ez meglepett, nem én pontoztalak le. Számomra is ez tűnt a legelfogadhatóbb indoknak.
2013. márc. 5. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként vicces,hogy ugyan azt erősítettem meg mint az előttem szóló,neki még is jóval magasabb az értékelése. Érdekes,de meghagyom az okosoknak. :D
2013. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beltenyészetnél fordul ez elő leggyakrabban.
2013. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár félre is nyelhetett. :/ Nekem is hullottak már el ilyen hirtelen, látható előjel nélkül papagájaim. :(
2013. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mercipapa2018 válasza:
Az én kis csipeszkém épp most halt meg :-( Adtam neki a kaját és fél óra múlva lefordult a rúdról. Csippantott egyet majd puff leesett. A hangra kiszaladtam és a kalicka alján ott feküdt szegényke élettelenül. Nagyon le vagyok döbbenve, hogy ilyen előfordulhat ezért is nézelődtem ezen az oldalon hátha ír valaki valami okosságot. Ahogy olvasom a mestereket, nem én jártam csak így sajnos :-( Nagyon fáj a szívem :-(
2022. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!