Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fiatal, hullámos papagájomnak...

Fiatal, hullámos papagájomnak kék színű a lábacskája. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Fiatal, hullámos papagájom van, még nem szelíd, meglehetősen tartózkodó-finoman szólva.

Kék színű a lábacskája. Nem tudom, hogy ez korraljár, vagy valami élősködő jelenlétére utal-e?

Ezenkívül nem tud repülni.

Várom a segítségeteket, minden vélemény érdekel! Köszi-köszi


2013. márc. 12. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Akkor mi van, ha csak ez egyik lába kék?
2013. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mind a két lábacskája Kék!
2013. márc. 12. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Vágom, a saját madaraim miatt kérdeztem.
2013. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 G3C1 ***** válasza:
szerintem a korral jár.. a madaraknál korral elszíneződnek a lábak és a csőrök.. (ezt főleg galambon és gólyán figyelheted meg
2013. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Akkor szerinted még túl fiatal, és később, mitahogy az orra is kék lett, a lába pedig elveszíti a kék színt. Nem valami atka, vagy hasonlóra kell gondolni.

Egyébbként állatorvos látta már, mert nem tud repülni. Röntgen alapján a diagnózis csontgyengeség. ez a túltenyésztés következménye. Most kálcium port kap, bár a tojáshéj porrátörve ugyanezt megteszi, és nem kerül közel 1000 Ft-ba.

Remélem, hamarosan beszámolhatok, hogy elmúlt a "kékség"

Üdvözlettel: Margit38

2013. márc. 14. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!