Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS varjú! Mit eszik?

SOS varjú! Mit eszik?

Figyelt kérdés
Találtam egy varjút, mit adjak neki enni?? Köszi.

2013. márc. 27. 18:02
 1/7 anonim válasza:
100%
ezt olvastam ezeket eszi: férgek, bogarak, kukorica, dió
2013. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
vagy olvastam még hogy kenyeret is lehet adni csak jól be kell áztatni hogy nagyon puha legyen
2013. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kenyér megsavanyodik a begyében, úgyhogy nem tanácsos azt adni neki.

Helyette inkább vízbe áztatott macskatápot, konzerv macskaeledelt, sovány csirkehúst adj neki.


(Ja, és talált madárnál az alapvető dolog amit előszőr adni kell neki, az a kalciumos szőlőcukros víz.

A kalcium enyhíti az esetleges sokk hatásokat, görcsöket. A szőlőcukor gyorsan ad energiát. A víz meg hidratál. )

2013. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Óóó köszi :) bezártam az alsóépületbe, raktam neki szalmát, vizet meg nyers burgonyát, kukoricát :) szőlőcukor sajnos nincs itthon bolt meg már nincs :/ de ezt még nem is hallottam, holnap veszek :) fog magától enni/ inni? Tud járni, csak csapzott meg sáros a tolla, sérülés nem látszik rajta...csak itt mászkált az udvaron el sem akart repülni mikor megfogtam.. holnap majd kerítek neki vmi táplálóbbat, kukacot vagy vmi... Gondolom párizsi ilyesmi nem jó neki?
2013. márc. 27. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom akkor védett madár, nem lehet valahol szólni, hogy elvigyék, madárkórház stb? Szívesen gondozom de csak jobb lenne neki ha hozzáértőkhöz kerülne :) mondjuk lehet hogy ha megerősödik akkor el is tudom engedni, remélem :)
2013. márc. 27. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatvédők, állatkertek, ha közel Hortobágy a madárkórház.
2013. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, Hortobágy elég közel van, most nézem az elérhetőségeit, sztem jelentem nekik ha nem boldogulok vele. Köszi am :)
2013. márc. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!