Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik néma kakas? Mi a neve?

Létezik néma kakas? Mi a neve?

Figyelt kérdés
Néma kacsa van, azt tudom, de néma kakas is?
2009. szept. 26. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető de valószínű ,hogy azt a kakast a teremtő nem kukorékolásra teremtette hanem például beszédre, csak lehetséges ,hogy fél megszólalni:S

Egyébként ez a kérdés mi okból érdekel?:D

Talán nem ébreszt reggelente a kakasotok?:)

Én beruháznák egy ilyen kakasra:P

Jasy

2009. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak annyira zavaró, mikor kimegyek mondjuk bringán gyakorolni ( trial ), és akkor a kakas meg ott óbégat mellettem.
2009. szept. 26. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
nem létezik csak akkor nem kukorékol ha bába kakas
2009. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A kakas kukorékolással jár, néma kakas meg nincs." ezt valami "okos" embertől idéztem.

Én nem tudok néma kakasról, ezen még nem gondolkodtam, de elképzelhető az is hogy létezik...

2009. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lejárt a szavatossága valószínűleg, gyárilag úgy tervezték őket h 1 max 2 évig legyenek működő képesek.

Levan írva google.hu -is ha rákeresel.. h a kést kívánó idősebb kakasoknak először a hangjuk megy el, utána jön az a fázis amikor fél lábon ugrálnak olyankor téged fog utánozni miképpen (ha tudsz) a hátsó kereken pattogsz (:

2010. febr. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!