Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki reptetett már vad...

Valaki reptetett már vad madarat, sast damillal vagy kötéllel a lábán? Csalinak plüssmacit használva.

Figyelt kérdés

Ilyen módon:

Nem csak a kiscicát viszi el a macska ha joltudom, elviszi a tyúkot ,libát meg még a kerti törpét is..

Én egyszer kipróbáltam ,hogy kiraktam a rétre egy plüss macskát és azt is elvitte:S:@ Szóval én nagyon nem szeretem a sast! De egyébként simán ellehet kapni egy sas! Annyi ,hogy a réten a plüssállatot lekell rögzíteni a földre például leütsz egy kissebb karót és arra rákötöd az plüsst.Amikor lecsap az sas akkor te hírtelen felugrassz a földalol egy gödörböl amit közvetlenül a plüss mellé ástál és magadat meg földdel meg fűvel valaki betakart és lecsapcs teis a sasra miközben avval foglalkozik h elvigye a kedvenc plüss állatodat..

Meg lehet így nagyobb madarakat reptetni is ,h rákötsz egy vékony sodrású kötelet egy csalira a madár lecsap felviszi ha te meg fogod a kötél másik végét és elkezdhetsz szaladni ,hogy merre mennyen a madarad..

Ha elég makacs a madár akkor nem fogja elengedni a csalit rajta a kötéllel de azért a biztonság kedvéért valamilyen horkot vagy ragasztot rakj a csalira:D

Ha bírod a futást akkor bejárhatjátok az egész környéket de az se baj ha nem mert akkor meg sétálhatsz is csak akkor a madarad körbe körbe fog repülni miközben te sétáltatod. JÓMÓKA csak vékony kötelet válassz póráznak mert ha nagyon magason akarod reptetni a madarad akkor a hosszú és vastak kötélnek elég nehéz a súlya. Szerintem a legjobb egy erős horgász damil csak a huroknál figyelj rá ,hogy ne az legyen mert megsérti az állat lábát. Elvágja vagy leis hámozhatja a bőrt a lábárol.. ami állatkinzás..

Jasy


2009. szept. 26. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész sasfogás egy állatkínzás, tökmindegy mivel csinálod! Damillal meg különösképpen!

Magyarországon az összes sasfaj VÉDETT!


Sosem csinálnék iylesmit, és persze, hogy elviszi a kismacskát, mag nyulat, meg mindent ami kisebb állatnek néz ki, ugyanis a sas sem akar éhen halni!

Békén kellene hagyni a természetet, és csakis megfigyelni kellene a vadállatokat, nem bántani...

2009. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is állat kínzás de szerintem az nem fáj neki ha például a hurkot pl egy széles szallagbol csinálnám.

Meg szerintem azaz állatkínzás ha valaki otthon tart sast és szabadon repteti nem saját maga környezetébe "szabadon" él az állat. Szerintem is békén kellene hagyni a természetet de nem csak a madár fogságban tartást hanem mindent, mert nem lesz valami tökéletes életük utódainknak, nem mintha nekünk az lenne. De én ha megcsinálnám akkor utána el is engedném nem hagynám kikötve XD

Jasy

2009. szept. 26. 16:56
 3/10 anonim válasza:
100%
Húúú most komolyan: barlangban élsz? Ha szerinted is állatkínzás akkor egyáltalán miért próbálkozol ilyenekkel? Vagy egyáltalán hogy jut eszedbe ilyesmi? Gondolom te sem örülnél ha valaki hozzáragasztana egy buldózerhez és mókázna egy kicsit.
2009. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te elmebeteg vagy :))
2009. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem vagy normális ez állatkínzás lehet h nem szereted őket de ezt akk se szabadna
2009. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ekkora hülyét
2009. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
te leszel az első, barátom.
2010. jan. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kit tisztelhetek újdonsült barátomban?:P
2010. febr. 15. 04:40
 9/10 A kérdező kommentje:
*vagy barátnőmben?
2010. febr. 15. 04:41
 10/10 anonim válasza:
sok sikert a sasfogáshoz. lécci majd küldj képeket arról, hogyan karmolta szarrá az arcod.
2010. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!