Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem akar lerepülni a...

Miért nem akar lerepülni a tyúkom a garázstetőröl? Egyszerüen csak leesik megse próbál csapkodni vagy szárnyalni.

Figyelt kérdés

Nem sokszor próbáltam csak nagyon unatkoztam itthon és felmásztam kezembe a tyúkkal aztán eldobtam mint a

galambjaimat szoktam de semmit nem csinált csak leeset, ezt 3-4 szer megcsináltam de gyorsan meguntam mert mindig

csak leesett!

Több tyúkunk van de csak az egyik ilyen meg ez haggya magát megfogni nem fut el el mint a többi.

Ilyenkor nem kéne repülnie?


2009. szept. 26. 16:59
 1/7 anonim válasza:
próbáld nagyobb szélben;)
2009. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De most komolyan kérdem!!!

Nem lehet ,hogy valami baja van és azért ilyen ,hogy nem is fut el meg nem is szárnyal?

2009. szept. 27. 01:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Háát miután már jó 4-5 alkalommal ledobtad a garázstetőről nem csodálkoznék ha vmi baja lenne:S

Agyrém, hogy egyeseknek mi jelenti a "szórakozást"...

2009. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztosan van valami baja annak a tyúknak! Nem lehet, hogy megvakult valami miatt?

Ha nem, akkor a pici agyában van valami probléma.

2009. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy vak lenne mert enni tud rendesen szerintem ha nem látna akkor menne neki a falnak meg nemtalálná meg a vizes tálat meg amibe szoktuk nekik önteni a magvakat.
2009. szept. 28. 22:52
 6/7 anonim válasza:
sztem próbáld ki másik csirkével... lehet madárinflurenza....
2009. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

kizárt dolog ,hogy madárinfluenza bevan oltva mindegyik szárnyas állatunk ellene..

2009. okt. 25. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!