Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mely madarakat lehet Magyarors...

Mely madarakat lehet Magyarorszagon torvenyesen tartani es allatkereskedesben beszerezni, amelyek termeszetes lakohelyuk teli hidegsege miatt jol turne telen a ropdeben valo tartasukat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Ausztráliában őshonos papagáj és pinty félék ilyenek,csak arra figyelni kell,hogy szélmentes napos röpdéjük legyen.Nekem énekes papagájaim vannak télen nyáron kint a kertben egy fal mellett amely északól véd.
2013. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint, ilyen madarat állat kereskedésben nem nagyon tudsz beszerezni.


Tegyél vadász, majd solymász vizsgát és akkor tarthatsz sólymot. Az bírja a telet, egy nagyobb röpdében.

2013. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted csak a sólyom bírja a telet? :DDD

Más madarat nem szoktál itt látni télen?

2013. máj. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Galamb. :D
2013. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki a franc írta, hogy szerintem csak a sólymok bírják a telet? Adtam egy tippet.
2013. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nimfapapagájok és rozellapapagájok nálunk kint laknak télen-nyáron egy nagy röpdében. Annyi, hogy szélvédett helyük van (télen bevonjuk a kalitkát nejlonfóliával), sok olajos magvat kapnak, pl. repcemag, napraforgómag, meg változatos étrenden vannak, sok zöldség, vitamin stb., és csak olyankor teszünk be nekik friss vizet, ha odasüt a nap, mert fürdőbolondok és képesek a -10 fokban is belecsobbanni az ivóvizükbe, míg kicsit is langyos. Aztán vacoknak a hülyék.

Ezen kívül a kacagógerle is bírja a telet.

2013. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!