Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a hullámosaimnak eltérő a...

Ha a hullámosaimnak eltérő a fejformája, mennyire lehetek biztos benne, hogy különböző neműek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel róluk képet, amin jól látható a csőrük feletti viaszhártya színezete. Lehet jobban tudunk majd segíteni.
2013. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek :)

[link]


[link]


külön-külön:

[link]


ő még nagyon fiatalka, a viaszhártyájáról nem nagyon látni

[link]

2013. máj. 11. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiatalabbik a legnagyobb valószínűséggel tojó.


A másikról nehéz eldönteni,mert egyik képen egyértelműen kék a viaszhártyája,míg a másikon ahol egyedül van hús színű,ami a tojókra jellemző... Nézd meg van-e fehér karika az orrlyuka körül(a képen nem látszik egyértelműen),ha van ő is tojó.

2013. máj. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
UI.:Ha választani kéne az idősebbik inkább fiúnak tűnik nekem.
2013. máj. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egyértelműen nem tudom kivenni,azért tettem fel a kérdést,hátha ti jobban látjátok. De pár hónap, és kiderül, már 8-9 hónap körüli. Lassan kellene, hogy látszódjon.

Köszi :)

2013. máj. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!