Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan vészelik át az állandó...

Hogyan vészelik át az állandó énekesmadaraink a telet? Honnan szereznek táplálékot, vizet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
természetből...? ált. isk negyedik osztály, természet ismeret. Bogyókat esznek, vizet isznak, de a madaraknak nincs szükségük napi két liter vízre,szóval nem isszák ki a Dunát. Meg jó fej emberek tesznek ki nekik etetőbe nasit, azt is nagyon szeretik, csak szalonnát nem szabad, mert attól nagyon szomjasak lesznek.
2009. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a vizek télen általában befagynak, legalábbis felénk -20 fokban :D
2009. okt. 2. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
hát képzeld felénk is:D de ez az okos ügyi természet úgy csinálta, hogy a madaraknak ne kelljen annyit inniuk, mint egy lónak, ők a magvakból, bogyókból, innen onnan annyi nedvességet vesznek magukhoz ami elég a picike szervezetüknek(: imádom a madarakat(L)
2009. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vizet egyértelműen úgy vesznek magukhoz, hogy megeszik a havat, vagy amit a saját szememmel láttam, hogy van egy hely a pataknál/tónál, ahol nem hagyják befagyni a vizet, és minden állat odamegy inni. Nem hülyék ezek az állatok!


Én szalonnát is szoktam kirakni és pár óra alatt el is fogy. De még nagyon szeretik a napraforgót és a diót!

2009. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!