Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja a nimfa...

Mi lehet a baja a nimfa papagájomnak? Rosszul áll a lába!

Figyelt kérdés

Tehát nem rég kaptam egy új nimfát, nagyon ügyes és okos. A jobb lábán a lábujjai rendben állnak, ahogy egy kapaszkodó lábnak kell lenni: 2 elől 2 hátul. Viszont a bal lábával probléma van. Nemtudom mi lehet a baj, 3 lábujja van elől 1 hátul szerintem születésétől így van, 3 hónapos. Van egy kép is amin talán nem jól látszik de azért feltetöltöttem. Remélem tudtok magyarázatot adni hogy mi a probléma köszi.


[link]



2013. máj. 12. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, már az odúban így nevelkedett fel. Valószínűleg nem ő volt az egyetlen és a társai elnyomhatták. Sok mindent nem lehet vele csinálni, szerencsére a lábai nincsenek szétcsúszva. Esetleg ha minél többet kapaszkodik, vagy a kalitkán mászik akkor javulhat a helyzet, de sajnos 100 %-osan nem fognak helyreállni az ujjai. Az a lényeg, hogy tréningezd és ne csak üljön naphosszat a rúdon.
2013. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon szeret mászkálni. Most kis ketrecbe van ma lesz kész a nagy. Sokat fogok vele foglalkozni majd veszek neki párt is.:)
2013. máj. 12. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!