Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kaptam ajándékban 1 pár idős...

Slayers26 kérdése:

Kaptam ajándékban 1 pár idős postagalambot, nemsokára fognak költeni nálam, és attól tartok hogy visszamegy a eredeti helyére a fiókájával együtt, lehetséges ez? (mert az hallotam hogy a galamb ahol költ elsőnek oda szokik vissza)

Figyelt kérdés
POSTAGALAMB

2013. máj. 25. 09:09
 1/4 gelazso ***** válasza:
az biztos hogy visszamehet, türelem és várj még a kieresztéssel
2013. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az idős postagalambokat soha nem fogod tudni kiengedni, mert vissza mennek az eredeti helyükre. A fiatalokkal meg vársz.
2013. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 urkunde ***** válasza:

Elvileg meglehet szoktatni őket,a fiókák nem mennek el.

Azok nálad maradnak,mert nem az első költés számít hanem

az, hogy hol" repül ki". Egyébként véleményem szerint ne bajlódj az öregek szoktatásával nem biztos hogy elmennek,HA a fiókák elérik a 25 napos kort már elég erősek ahhoz hogy

kirepüljenek.Várd meg hogy az öregek letojják a második pár tojást,akkor kiengedheted őket aztán vagy visszajönnek vagy nem.Próbálj inkább szerezni fiókát ami

még nem volt kint.Hol laksz?

2013. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na azt most elmondom, ha az előttem szólóra hallgatsz, és kiengeded az öreg galambokat ezerszázalék, hogy a büdös életben nem jönnek hozzád vissza. De azért csak próbálkozz nyugodtan.


Van 10 éves galambom, tavaly elengedtem, szóltam a barátomnak, hogy figyelje érkezni fog e. Másnap már hozta is vissza.

2013. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!