Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kis madarat az...

Találtam egy kis madarat az udvaron árván alig tud még repülni és gondoltam hogy még felnő addig én gondozom. Vettünk neki ilyen száritott bogaras mixet azzal probálom etetni de hiába. Szerintetek miért nem eszik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírja lenyelni valószínűleg... túl nagy a falat vagy ha le is bírná nem fogadja el tőled.
2013. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Pici magokat próbálj adni neki és tedd olyan helyre ahol nem érzi fenyegetve magát (tehát ahol nem lát titeket). Előbb utóbb hozzátok szokik.
2013. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
már késő...:(((
2013. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdeztem de azt írta meghalt a madárka...
2013. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

aww.. szegény :( Az is lehet, hogy beteg volt. Lehet valami antibiotikumot is igényelt volna, vannak kifejezetten madaraknak ilyen készítmények.

Azért aranyos dolog, hogy megpróbáltál segíteni a kismadárnak. Respect! :)

2013. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy az is lehet,hogy épp repülni tanult,és nem is kellett volna hozzányúlni. Ez csak feltevés,nem gonoszságból mondom.

Annak idején én így nyírtam ki egy verébfiókát,mert tudatlan voltam és a repülni tanuló kismadarat hazavittem,mert azt hittem beteg. Utólag tudtam csak meg,hogy az ilyen fiókák mellett mindig ott van az anyjuk,még ha te nem is látod. Sosincsenek egyedül :\

2013. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!