Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Solymászat, mikre lehet és...

Solymászat, mikre lehet és mikre érdemes vadászni a sólyommal? Mennyi idő és pénz mire megvannak a vizsgák/papírok? Mennyit kell foglalkozni egy sólyommal? Lehet e otthon tartani, ha van rá megfelelő hely? Milyen helyeken lehet velük vadászni? Stb.

Figyelt kérdés

Igazából elég sok kérdésem van és minden ami a solymászattal kapcsolatos érdekelne, nézegettem sok weboldalt/cikket, mielött valaki azzal törne rám, hogy google vagy stb..

és még érdekelnének a vélemények, tippek, meg úgy minden.

Köszönöm :)



2013. máj. 26. 18:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Ne haragudj, én nem vagyok solymász, viszont engem is nagyon érdekel ez a dolog. Kutatásom alatt találtam az index fórumot, nem tudom, hogy megtaláltad-e? Az első hozzászólásnál kezdtem, olyan 30 oldalt olvastam el, és elég sok mindent megtudtam. Ha érdekel, itt a linkje: [link]


Remélem, tudtam segíteni :)

2013. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, le is mentettem, majd késöbb átfutom részletesebben is az oldalakat.

én ezen az oldalon találtam még sok hasznos információt:

[link]

2013. máj. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!