Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A macskám karma közül kivettem...

A macskám karma közül kivettem egy cinkét. Meggyógyul?

Figyelt kérdés
Nem láttam hogy lenne bármilyen törése és nem is vérzik,de nem repült el. Meggyógyulhat? :S

2013. jún. 8. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló, csak nálunk egy galamb volt az áldozat :)

12 éves voltam. Barkácsoltam egy kis házat, feltettem a fára, és minden nap etettem. Mondjuk neki el volt törve a szárnya, amit be is kötöttem. 2 hónap múlva pont enni akartam vinni neki, amikor láttam, hogy elrepül.

Szerintem vidd el egy állatorvoshoz, vagy valakihez, aki ért hozzá, és kérdezd meg mit tegyél vele, vagy mik az esélyei. De ha nem repül, semmiképp sem hagyd magára, mert ismét elkapja valami.

2013. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs semmi baja, akkor egy kicsit pihen és el fog repülni. Adjatok neki vizet egy tálkában, az is segíteni fog. Ha meg tudjátok fogni kézzel és nem iszik, akkor egy kis fecskendővel meg kell itatni.
2013. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jún. 8. 20:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Már ivott,de holnap azért állatorvoshoz elviszem,ha nem repül el.
2013. jún. 9. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed. Ivott és evett is? Adj neki valami ételt is. Ha van étvágya, és nem látod rajta hogy nagyon bágyadt lenne, akkor valószínűleg rendbe jön.

Majd írj, hogy mi van vele!:)

2013. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már jól van,állatorvos megnézte,szotyival etetem.De nem sóssal,hanem simával.
2013. jún. 10. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kis állati fehérjére is szüksége lenne, főleg rovarokra, de adhattok neki főtt tojást is végső esetben. Csontkukacot viszont ne adjatok neki, mert fertőzéseket terjeszthet. Viszont a lisztkukac nagyon jó lenne.
2013. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csontkukacot nem adunk neki,de a tojást megpróbálom.
2013. jún. 11. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!