Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájtartók, ti hogy etetite...

Papagájtartók, ti hogy etetitek a madaraitokat?

Figyelt kérdés
Egész nap van előttük mag, vagy egy bizonyos időpontban adtok egy bizonyos adagot? Pl. reggel és este egy-egy kanállal, vagy egész nap, amikor elfogy, újratöltitek a tálkát?
2013. jún. 17. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy nap egyszer adok és az kitart másnapig és akkor cserélem.
2013. jún. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggel fél 7 kor magkeverék, este 7 körül tojásos lágykaja, vagy magkeverék, időszaktól függően. Fiókáknál, reggel 6 kor lágykaja, reggel fél 7 kor csere magkeverékre, este 7 körül lágykaja.
2013. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én naponta többször is cserélem, hogy egész nap legyen előttük magkeverék. Amikor látom, hogy fogytán van, adok nekik még. Úgyse eszik többet, csak annyit, amennyire szüksége van. Én csinálom rosszul, kell a rendszeresség, vagy teljesen mindegy?
2013. jún. 21. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges cserélni naponta többször. Pocsékolsz csak, mert ami meg marad azt is kiöntöd csere során.
2013. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!