Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elrepült a hím nimfapapagájom....

Paciii34 kérdése:

Elrepült a hím nimfapapagájom. Szerintetek mennyi az esély arra hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Még csak 2-3 hete volt nálam.. félek hogy nem jön vissza és éhenhal, vagy valami megtámadja és elpusztul..:( szerintetek van rá esély hogy visszajön?:/
2013. júl. 1. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal tedd ki a kalitkáját a kedvenc csemegéivel jól látható helyre!
2013. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül volt? Ha társa is van, akkor őt is rakd ki, úgyis jó idő van.
2013. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kiraktam a kalitkáját, és a kedvenc kajáiból is raktam ki..és sajnos egyedül volt, pont egy hete gondolkoztam hogy veszek neki egy párt..hát már mindegy:( nem hiszem hogy visszajön, mert állatkereskedésből hoztuk, és kb egy éve nem repült..de azért még reménykedem benne:( és köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 1. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ne add föl a reményt, szurkolok, hogy visszajöjjön, vgy legalább valaki befogadja, ha mégsem. Esetleg még tehetnél ki szórólapokat, hogy látta-e valaki egy telefonszámmal!
2013. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, nagyon köszönöm!:))
2013. júl. 1. 14:18
 6/6 anonim válasza:

Nézz körül neten hátha találtak nimfát..szoktam ilyen hirdetést látni. Itt is vagy egy:

[link]

2014. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!