Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen neve lehet egy fiú...

Milyen neve lehet egy fiú hullámos papagájnak!?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 10:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Pempi, Kalóz, Rigó Jancsi, Napóleon, Pityuka, Koktél, Csevej, Csicsergő, Pityu, Peti, Pisti, Isti, Simon, Szotyi, Mogyi, Ropi, Rudi, Köles, Mézi, Szimi, Bubu, Pille, Felhő, Süsü, Tyutyuka, Süti, Pityu, Riki, Lola, Mazsi, Picur, Pepi, Lulu, Lili, Viki, Totyi, Prüntyő, Szezám, Robi, Rico (ejtsd rikó), Süsü, Polly, Misi, Zsozsó, Csufi, Mandula, Zénó, Rita, Fütyi, Luna, Flori, Matyi, Főnix, Dolly, Kiwi-néha, néha becsúszott női, de nem para :D


szerintem ne előre döntsd el, hanem ha kicsit megismered a madaraidat, akkor úgyis jönni fog a név magától! :)

2013. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2013. júl. 2. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit elobb ismerd meg a madaradat.nekem 2 tengerimalacom volt,mindkettonel egy kis jatek,ismerkedes utan jott a nev.ugy gondolom,nem erdemes tucatnevet adni,mindenki sanyikanak meg pityunak nevezi el a papagajat felenk,de hat az olyan uncsi..:D
2013. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ezek a nevek(pityuka) olyan Sablonosak... :) nekem még van egy hörcsögöm és Zserbó a neve mert olyan édes.. igaz tényleg csak kisebb ismerkedés után adtam neki ezt a nevet...
2013. júl. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!