Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vannak seregélyek a kertünkben...

Vannak seregélyek a kertünkben és az anyjukat elkapta a kutyánk! Hogy szedjem ki őket? Egy jó öreg fehér nyárfában van az üreg.

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 13:52
 1/6 Lexa666 válasza:
Vegyél fel kertész kesztyűt, szedd ki őket, rakd be valamilyen dobozba (de vigyázz, hogy kapjanak levegőt) és vidd el őket egy állat menhelyre, én azt javaslom. Bár ha már nem olyan kicsik, te is megpróbálhatod őket felnevelni. Tejbe áztatott kenyér, meg ilyenek. Létrátok meggondolom van, elég ha csak ki emeled őket, de ne érj hozzájuk kézzel.
2013. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az apjuk még él, akkor egyedül is fel tudja őket nevelni.
2013. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát már elég szépek!Olyan féltollasak és most nyílhatott ki a szemük.
2013. júl. 3. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tedd vissza őket, és majd akkor vedd ki ha a hím nem eteti őket.
2013. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam kiszedni őket.De látom hogy ki ki dugják a fejüket.Az apjuk nem tudom hol van ő sem eteti őket.De tegnap sikerült az egyiknek adnom egy falatot, remélem legalább az az egy nem hal éhen.
2013. júl. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!