Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a kismadárral?

Mit csináljak a kismadárral?

Figyelt kérdés
Este kinnt voltunk a teraszon és egy macska vitt egy madarat. Elzavartam és láttam, hogy egy kölyök rigó. Utána olvastam és ez náluk természetes, hogy kiugrálnak a fészekből. Viszont beraktuk egy nagy nyúlketrecbe, mert féltünk, hogy megint elkapja (a környéken amúgy is rengetek macska van). Szerintem jól van mert tudott ugrálni elég eleven volt. Szóval arra gondoltunk, hogy holnap reggel elengedjük. Szerintetek jó így?

#macska #madár #rigó #adtunk neki vizet és madár eleséget
2013. júl. 6. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz vele mit csinálni. Valószínűleg el fog reggelre pusztulni... vagy 1-2 napon belül.

Ha csak nem tudod vissza tenni a fészekbe, bár ha macska vitte a szájába elég kis esély van arra,hogy egyáltalán életbe marad és tudod is honnan pottyant ki.

2013. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Másnap élt sőt nagyon is jól van! Kiengedtük és hívta az anyját aki jött is, ugyhogy jól van.
2013. júl. 7. 11:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!