Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS a húgom hazahozott tegnap...

SOS a húgom hazahozott tegnap este egy kis fecskét hol fogadnak Budapesten hol fogadnak fecskéket?

Figyelt kérdés
A másik nagy problémánk,hogy nem hajlandó enni összefogdostunk neki legyeket is. Akkor utána olvasgattam az interneten hogy kéne nevelgetni, de semmi nem jött be. Szerintem molnárfecske fióka mert visszamentem a húgommal megnéztem hogy arrafelé milyen fészkek vannak.Megpróbáltam egy agyag cserepet megcsináltam molnárfecskefészek mintájára de kimászott belőle. Mondtuk húgomnak lehet hogy jobb lett volna otthagyni mert az anyja fölnevelte volna.De azon is gondolkoztunk hogy talán jobb hogy hazahozta mert vagy a gyerekek találták volna meg vagy a macskák.
2013. aug. 4. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg a Budapesti Állatkertet, nekünk is befogadták a sünjeinket amiket a főútról szedtünk össze.
2013. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az állatkertben le tudod adni, fecskét mindig átvesznek!
2013. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap akkor beviszem már sikerült megetetni molylepkével. Igazi sikerélmény volt !
2013. aug. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!