Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek jákó vagy ara...

Szerintetek jákó vagy ara papagájt vegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg időm lenne velük foglalkozni pénz van szabadon repülhetnének a házban nagy ketrec lenne csak nem tudok dönteni melyik legyen tudom mindkettő nagyon okos inteligens de nemtudok dönteni

2013. szept. 1. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
a jákó egy hangyányival kevésbé problémásabb. de ha nincsenek szomszédaid akkor nyugodtan veheted az arát is...
2013. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Látogass meg tenyésztőt vagy nézd meg élőben olyanoknál akik tartanak és utána dönts. Ezt helyetted nem célszerű másnak eldönteni... :)
2013. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszin a válaszokat és ha ismertek jó tenyésztőt akot le tudnátok írni az elérhetőségét pesten vagy győrben
2013. szept. 2. 15:36
 4/4 görögbagyoly válasza:
Én ismerek egy tenyésztőt, bár ő aszthiszem arát nem árul, de jákót igen, kézzel nevelte fel, az árát nem tudom, de neked biztos nem lesz gondod vele:D itt a honlapjuk: [link]
2013. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!