Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lány nimfához fiú hullámost?

Lány nimfához fiú hullámost?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a hullámos papagájokat a játékosságuk és természetük miatt. Most egy tojó nimfám van, igazából nem csinál semmit, olyan mintha nem is lenne. Gondoltam hogy szerzek hozzá egy hullámost barátnak, hátha egy kis életet varázsolna bele. Egy hímre gondoltam, szerintetek jól kijönnének egymással egy kalitkában?
2013. szept. 26. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem nimfa hímet szerzel hozzá??
2013. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ebbböl nimfhulla lesz.rakhatsz hozzá ha nagyon akarsz
2013. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem párzási célra gondoltam. Csak barátnak. És mert én igazából hullámost szeretnék.
2013. szept. 26. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt fiú hullámosom és lány nimfám, csak itt a hullámos volt előbb. Általában jól megvoltak, a hullámos nagyon szerette a nimfát, őnagysága viszont elég bunkó tudott lenni vele (odakapott néha), kivéve persze, ha kurkászta vagy etette a hullámos.

Külön ketrecük volt, de egész nap kijárhattak, együtt lógtak általában.


Később kapott a hullámos nőstényt, a nimfa hímet, onnantól nem foglalkoztak egymással.

2013. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz a nimfádnak akkor egy hím nimfát veszel mellé. Így rossz lesz a nimfának meg a hullámosnak is.
2013. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te magadnak akarsz egy hullámost, nem jót a madaraidnak
2013. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!