Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel riasszam el a galambokan...

Mivel riasszam el a galambokan az erkelyrol?

Figyelt kérdés
az erkelyen a a legkondi dobozan ucsorognek es tele kakiljak az egesz balkont.2 nap alatt olyan szinten hogy nem lehet kimenni.sehova sem lepni.amint tudom takaritom,de undorito,es meg szelloztetni sem tudok mert csak a szar szag jon be a friss levego helyett.
2013. nov. 13. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomtass ki egy álló sólymot vagy vércsét vagy valami ragadozómadarat és azt rakd a légkondira.
2013. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó az ötlet, addig is különböző színű reklámszatyrot darabolj csíkokra, azt kötözgesd oda körbe, ahogy fújja a szél, elijeszti őket. Legalábbis egy darabig!

De valóban, a ragadozóknak közelébe sem fognak menni, kérdés, mikor jönnek rá, hogy az a vércse, sólyom nem élő!

2013. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen egy idő után lehet hogy megszokják, de lehet készíteni vagy 3 különböző fajtát, nem nagy munka, és ha egyiket megszokták akkor lehet cserélni, aztán körforgásba mehet az egész.
2013. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a ház tetejéről sz@rták le a teraszt és a kiteregetett ruhákat.

Előszőr a mű ragadozómadarat próbáltam, ami csupán 1-2 órára tartotta távol őket.


A megoldást a nejlon szatyor jelen tette. A két fülét összekötöttem és egy a tetőtől eltartott pálcára rögzítettem. Odafenn szinte mindíg van egy kis légmozgás. Ilyenkor a "felfújt" zacskó csörög és a szél miatt még mozog is.

Azóta már egy galamb se mer a tetőnkre szállni, pedig ezek nem a kóbór galambok, hanem a szomszédtól jönnek át. (A mi tetőnk magasabb, ezért szerettek itt tanyázni.)

2013. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 default. válasza:
Hidrogénbombával.
2013. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!