Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most akkor egy tojó a hullámos...

Most akkor egy tojó a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Max. 3 hónapos a kérdéses hullámos, a másik fiatalabb. Ő biztos, hogy hím, mert kék a csőre feletti rész. Az idősebbnek viszont még mindig rózsaszín... Az, akitől vettük (hobbiból tarja) azt mondta, hogy azért ilyen, mert még fiatal, de akkor a másiknak miért kék? Lehet, hogy az eladó elnézte a színt a lámpafényben? ont azért szerettünk volna két hímet, mert azok kevésbé "agresszívek", mint a tojók és első papagájnak állítólag ideálisabbak. És nem szerettünk volna fiókákat (mert arra már nincs se hely, se pénz). Van olyan, hogy későn érő típus a papagáj? De mértben is nagyobb... Elválasztani őket már biztos nem fogjuk, ha már egyszer így szokják meg a helyet, és tök jóban vannak. Ha nem esetleg tojó a papagáj és tojásokat fog tojni... Annyira nem lenne szívem elvenni tőle. :'( Nagyon megszerettem minkettőt.

2013. nov. 19. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
*mindkettőt
2013. nov. 19. 20:14
 2/4 A kérdező kommentje:

*pont

*Ha esetleg tojó...

Bocsi a hibákért, siettem. :/

2013. nov. 19. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi tojni akkor fog ha be van neki rakva fészekodú. Anélkül még nem hallottam volna olyankor hogy tojt volna. Meg nem olyan egyszerűen szaporodnak, sok amikor üres a tojás
2013. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal korban a tojóknak is kékes a viaszhártyája. Ha teszel fel képet lehet megtudom mondani a nemét, én inkább nimfákhoz értek de vannak hullámosaim is, így azsem egészen újdonság, de lehet így lesz aki mgtudja majd mondani biztosre neked a nemét.


Ha párba vannak akkor odu nélkülis tojhatnak. akkor elveszed a tojást, és összerázod vagy kifőzöd és úgy teszed vissza alá (midegyik tojással megkell csinálni, érdemes jelölni azt amelyik már 100% terméketlen. Vagy kilehet cserélni műtojásra is, így miután letelik az kotlási idő és nemkel ki semmi, otthagyják majd a tojásokat és ellehet szedni alóla.

2013. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!