Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A döglött galamb milyen...

A döglött galamb milyen betegségeket terjeszthet (mibe halhatott bele), ami veszélyes állatra, emberre?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 16:43
 1/7 Froncsi ***** válasza:
55%
agyhártyagyulladás, szalmonella, TBC, dermaphytosis, histoplasmosis, cryptococosis...
2013. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem szabad elfogyasztani, ha emiatt kérdezed!
2013. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kutyusom belkóstolt és most féltem őt.
2013. nov. 20. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is mindenbe belekóstol, de eddig semmi baja. Szerintem ne aggódj.
2013. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kutyák emésztőtraktusa alapvetően hasonló jellegű táplálékra szakosodott. Persze a mai túltenyésztett ebek eléggé életképtelenek, de alapvetően nem lehet gondja belőle.
2013. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, a kutyának semmi baja se lesz tőle. Persze, ha kinti kutya és nem tudsz róla, hogy mit kap el/mit eszik meg, érdemes rendszeresen féreghajtani, hogy ne legyen férges, és hogy ti se kapjátok el. De ennél többet nem kell tenni érte.
2013. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem az érdekelne, hogy elkaphatunk-e valami betegséget, hogyha a szellőzőbe beesett egy galamb és olyan mélyen van (földszinti lakás), hogy nem lehet kiszedni csak max ha kiverjük a falat. Tehát nem fogtuk meg, nem értünk hozzá csak a szellőzőbe esett le fentről. Szerintem a napokban meghalt, mert már nem mocorog és sajnos azóta kellemetlen szagokat is érzünk.


Mit lehet tenni ellene? Lefújjam valami szerrel a szellőzőt vagy próbáljak meg egyenletesen azon a kis szellőzőrácson homokot bedobalni, hogy elfedje a galambot?

Maga a szellőző széles, de a rács az nagyon pici.

2015. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!