Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj mikor lesz...

Hullámos papagáj mikor lesz szelíd?

Figyelt kérdés
Vettem egy fiatal hím hullámos papagájt, és egész nap a kalitka alján ül, nem gubbaszt, látszik , hogy egészséges, mégse akar az ülőrúdjára ülni. Szelíd lesz valaha? Mennyi idő kell hozzá? Tapasztalatok?
2013. dec. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
papagájt szelídíteni kell az nem lesz magától az...
2013. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp erre vagyok kiváncsi. Én is tudom, h nem lesz magától az.
2013. dec. 8. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom pár napja vehetted, ha semmit nem csinál csak egy helyben ül. Először meg kell szoknia a környezetét, pár napig eltarthat míg otthonosan érzi majd magát a kalitkában. Addig ne is nagyon nyúlkálj hozzá, nehogy megijedjen. Pár hét elteltével már elkezdheted kiengedni, hogy megismerje a kinti környezetet is. Nagyon sok foglalkozás és türelem kell hogy megszelídüljön, beletelik több hónapba, fél évbe is, de az idő függ attól is hogy kézzel nevelt papagájról van szó, vagy nem. De van olyan papagáj is, aki minden erőfeszítés ellenére sem fog megszelídülni.
2013. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!