Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja lehet a hullámos...

Mi baja lehet a hullámos papagájomnak? Teljes le van gyengülve nincs egyensúlyérzéke alig mozog remeg a lába.

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan,hogy állatorvos,eszedbe jutott már?Látatlanban senki sem fog diagnózist adni.
2013. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, ha nem viszed dokihoz elfog pusztulni sajnos az enyémmel is ez volt reggelre elpusztult anno.
2013. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már több mint egy hete ilyen éa nem pustult el.és szerintem azért ahogy látom javul a helyzet.
2013. dec. 10. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Még egyszer kérdezem:ha szereted szerencsétlen szárnyast,miért nem viszed el orvoshoz?Bármelyik pillanatban romolhat az állapota.Az hogy te tök laikusként mit látsz,az semmit nem jelent.

Főleg miután egy hete elnézed a szenvedő madaradat.Mert azt ne találd ki,hogy jó így neki.

2013. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elviszem csak megkérdeztem hátha csak valami kissebb megbetegedés.
2013. dec. 10. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Van egy olyan intézmény,hogy templom,hinni ott kell.

Elég baj,hogy egy hétig hagytad szenvedni.

2013. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja hogy le van gyengülve, nincs egyensúly érzéke és remeg a lába.
2013. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem kéne kockáztatni, főleg nem napokig... egyből irány az állatorvos ! remélem jobban lesz !
2013. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!