Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom széklete...

A hullámos papagájom széklete pár napja nagyon híg, de látszólag teljesen jól van, úgy viselkedik, mint eddig, eszik és sokat iszik, csiripel. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Eddig rendszeresen minden nap kaptak zöldet, salátát meg tyúkhúrt, mióta észrevettem beszüntettem minden gyümit, zöldet és fürtös kölest meg magokat kapnak, de még mindig nem múlt el. Meg csak az egyiknek lett, ha a zöld lenne az oka a másiknak is híg lenne a széklete, nem?

2014. jan. 15. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom.Az én nimfám is ezt csinálja! :(
2014. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Próbálj a vizébe egy kis orvosi szenet (összetörve,

késhegynit) tenni, vagy őröletlen mákot (csipetnyit) a

magocskájához keverni. Jobbulást a kicsi madárkának. :)

2014. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Már jött állatorvos is, megnézte, széntablettát oldunk fel neki a tanácsára. Ha nem jön rendbe, akkor antibiotikumot fog kapni.
2014. jan. 19. 09:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, vidd orvoshoz, mi is vittük, írt fel neki antibiotikumot, és már sokkal jobban van!
2014. jan. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!