Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segítség nem tudom mit csinálj...

Segítség nem tudom mit csináljak a nimfámmal?

Figyelt kérdés
decemberben tojtak le a nimfáim 8 tojást, az elsőnek január 5.-én kellett volna kikelnie, de még tegnap sem volt egyik tojásból sem semmi, így azt mondták vegyem ki alóluk mert teljesen lefogytak, a tojásban pedig nincs semmi. Valóban nem volt élet egyik tojásban sem, így az odút levettem, had pihenjenek. viszont azóta az egyik, valószínű a tojó (bár abban sem vagyok biztos hogy egyikőjük hím) nagyon ideges, egész nap rikácsol, oda-vissza jár-kel a tükör előtt, két mag között is csipog mint a veszett. mit csináljak szerintetek? nem aludt nyugodtan, próbáltam lekapcsolni a villanyt nekik, de úgyis fenn maradt.

2014. jan. 20. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt se tudod, hím vagy tojó? Akkor minek raktál fel fészket?


Amúgy meg vedd ki a tükröt, nincs rá szükségük. Ki szoktad engedni őket? Szükségük van a mozgásra, lehet az a baja. Ha leoltod a villanyt, le fog nyugodni, csak ne fél percre, utána meg ne kapcsolgasd, hanem hagyd békén. Ezt a két verziót tudom így javasolni.

2014. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd ki a tükröt.
2014. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!