Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honnan tudom megállapítani h....

Honnan tudom megállapítani h. a kanárim fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2 van az egyik énekel és gondolom az a fiú.a másik csak van akkor az a lány?bub van a fején:)és amikor elhoztuk pont forditva mondták h. fiú meg lány.és testvérek de nincs tojás sem.miért?köszi a válaszokat!!meg a fiú lány megállapitásra is irjatok!!köszi
2008. júl. 18. 14:49
 1/3 anonim válasza:
0%
ha tökön tudod rúgni, akkor fiú
2008. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadónak: hogyha nem tudsz választ adni, miért írsz?

A hím és a tojó színe nagyon hasonlít egymásra, ezért ez alapján nehéz különbséget tenni. A hím éneke sokkal erősebb, intenzívebb, hangosabb, mint a tojóé, másrészről a tojó nem is énekel olyan szépen.

A párzási időszakban rakják le a tojásokat. Ha a hím egyre hangosabban énekel napról napra, és egyre többet, az azt jelenti, hamarosan itt a párzási időszak. Ekkor lesznek tojások.

Vannak, hogy a tenyésztők/szaporítók sem tudják megkülönböztetni, de ez ritkán fordul elő. Ilyen téves megállapítások előfordulhatnak. Hisz emberek vagyunk. :)

Hogyha nincs olyan anyag, fészkelő hely, amiben költhetnének, nem raknak tojásokat. Ezért ezt is kell biztosítani.

Linkek több információért :)

[link]

[link]

www.jotudni.hu/tippek/tipp_212.html

Remélem segítettem :)

2008. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!sokat segitettél!:)
2008. júl. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!