Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Eltűnt egy tyúkom. Vajon...

Eltűnt egy tyúkom. Vajon ellopták? Milyen magyarázatot tudnátok rá mondani?

Figyelt kérdés

12 tyúkom volt (már csak 11), egy eltűnt.Hétfőn még megvolt, ugyanis csináltam róluk egy "csoport" képet és azon még ott van, de csak tegnap tűnt fel a hiánya.

Illetéktelen behatolásnak nyomát nem találom, a kerítés mellet a hóban nincsenek emberi lábnyomok.

3 hónapja volt egy görénytámadás, de az éjjel történt és több tyúkot is kinyírt, viszont se tollak se vérnyom nincs plusz ha görény lett volna akkor feltehetőleg megint többet elvisz.

De ugyan így egy tolvaj is elvitt volna többet ,szerintem.

Gondoltam arra is,hogy valahol elbújt és kotlik, de tél van, nem jellemző hogy ilyenkor kotlanak, ezt nem tartom valószínűnek.

Ha vadállat lett volna akkor annak nyoma lenne szerintem, így én csak az emberre gondolok.

Szeretnék valami reális magyarázatot, ötletek?

(mindent átkutattam egyébként, sehol sincs a teteme és tollak sincsenek -egy darab se)


2014. febr. 1. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg havazott az eltűnés után, a hó ellephette a "tettes" nyomait. Nem tudom felétek milyen idő volt, felénk hétfő óta bőven havazott.

Így ha a hó elfedte nem lehet megmondani, hogy állat vagy ember tette e. Mindkettő megeshet.

2014. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, él és köszöni jól van, feltehetőleg 18 nap múlva kelnek a csibék.(elbújt és fészket rakott, de előjött enni és pont láttam,hogy honnét jön ki)

Egy normális válasz volt, köszönöm!

2014. febr. 3. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a földönkívüliek elvégezték rajta a szükséges vizsgálatokat, majd visszaszolgáltatták őt a Földre.
2014. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vicctől eltérve lehet,hogy róka volt
2014. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!