Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Merjek-e párt hazavinni Nimfámoz?

Merjek-e párt hazavinni Nimfámoz?

Figyelt kérdés
Kedves Nimfások! Tanácsot szeretnék kérni: van egy 5 éves Nimfám (fiú), kb.1 évet volt kereskedésben onnan került hozzám. Boldog, egészséges, tündéri madár. Az utóbbi időben sajnos kevesebbet tudok vele foglalkozni, ezért párt szeretnék neki venni. Nem tudom jó ötlet-e, mivel már biztosan megszokta egyedül. Sok rosszat hallottam, hogy ha nem szokják meg egymást, akkor bizony harc lesz, bántják egymást. A válaszokat előre is köszönöm!
2014. febr. 13. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel...aztán megpróbáltam,mivel természettől függ,és azóta is imádják egymást. Semmi gond nincs velük. Csak meg kellett,hogy szokják egymást :) Azóta már vannak fiókáik is ^^
2014. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Még néhány kérdés ha már tapasztalt vagy ez ügyben :-) Sokáig tartott míg megszokták egymást? Egyből egy ketrecbe kerültek? A közelben van egy árván maradt Nimfa fiú gondoltam örökbe fogadom. Vagy inkább lányt válasszak hozzá?
2014. febr. 13. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A nimfa szinte mindegyik nimfát elfogadja!!!
2014. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(1.vagyok)Én rögtön összeraktam őket. Pár nap volt mire megszokták hogy ketten vannak,de nem bántották egymást.
2014. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindkettőtöknek!
2014. febr. 14. 08:05
 6/8 anonim ***** válasza:
a kezdeti harcokat kivédendő érdemesebb eleinte külön kalitkába helyezni őket, és a kalitkákat egymás mellé rakni, hogy láthassák egymást. néhány napig. ha úgy látod, hogy nem okoz nekik különösebb stresszt a másik jelenléte, akkor egybe lehet tenni őket.
2014. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot! Próbálom hétvégére időzíteni a "találkozást", hogy tudjam őket figyelni. Remélem sikerrel járok! :-)
2014. febr. 20. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét hozzá! :)
2014. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!