Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambászat? Hogyan?

Galambászat? Hogyan?

Figyelt kérdés

Kedves galambászok! Tudtok egy oldalt ajánlani ahol elkezdhetem a tanulást a galambászatról, Húszonéves vagyok de eddig csak nézegettem a szebbnél szebb díszgalambokat, viszont ha lesz saját életem.. " " úgy értem saját ház, kert, család, szeretnék én is galambászkodni, nem húsgalambokat, nem is versenyeztetni, csak úgy magamnak, és időben szeretnék utánuk nézni. Keresgélek interneten, de szeretnék egy galambostól infót kapni :)

Előre is köszönöm!



2014. febr. 28. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is vannak galambjaim, de én érdemleges oldalt nem találtam. (nem azt jelenti hogy nincs) Könyvtárban felleltem egy kettő jó könyvet, olvass róluk, vagy nagyon ajánlom a facebook közösségi oldalon a Galambászok a nagyvilágban csoportot, vagy bármilyen csoportot nagyon sok tapasztalt madaras van ott.
2014. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 emir72 ***** válasza:
Legjobban Valakitől, és nem Valamiből tudsz tanulni: keress egy galambászt a közeledben.
2014. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Nagyon szépen köszönöm. Egy dologtól félek ha valakitől tanulok biztos a jót tanulom el? Olvasnivalót sokat olvashatok de nem olyan könnyű emberről emberre járni. Vagy tévedek? :)
2014. márc. 1. 18:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg van köztetek pávagalambokkal foglalkozó, vagy hol találok olyan embert aki nem söpröget arrébb és válaszol néhány neki butának tűnő kérdésemre?
2014. márc. 2. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!