Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagáj párom nem...

SYkowitc kérdése:

A hullámos papagáj párom nem akar hozzányúlni a lágyeleséghez. Kis lyukú reszelőn reszeltem nekik főttojást és beletörtem kalcium gyanánt egy kis tojáshéjat. DE NEM NYÚLNAK HOZZÁ! :| Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit ésnbe nézd őket miközben esznek mert ez sok madarat zavar. Ha először adtál nekik még ismerkedniük kell vele nem tudják mi az de szerintem biztos meg fogják kostolni. Ha meg végképp nem eszik akkor a magokra reszelj szépiacsontot és akkor azt a kálcium forrást nem tudják kilerülni
2014. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyémek sem ették soha.
2014. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :) Még annyit, hogy szépiacsontot lehet lapni az állatkereskedésekben?
2014. márc. 16. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Nekem már többször voltak hullámosaim, most is van, meg egy pár nimfa is. A salátán, és a tyúkhúron kívül, soha semmire nem tudtam rávenni őket. Soha nem nyúltak a tojáshoz, almához, és egyéb finomságokhoz. Pontosabban hozzányúltak, de nem ízlett nekik, nem fogyasztották. Ettől függetlenül egészségesek, szépek, és jól érzik magukat. Többféle magkeveréket kapnak, és gyakran fürtöskölest is. A nimfáim már tíz éve vannak nálam. Úgyhogy nem kell azt erőltetni!! Mint ahogy említettem, salátával és tyúkhúrral próbálkozz.


Igen a szépia fontos, lehet kapni az állatkereskedésben. Legyen előttük madárhomok is, ez is nagyon fontos.

2014. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én szaporítanám őket:) meg is van a pár, udvarolnak egymásnak. Csak hát, hogy legyen akármi is ahoz adni kell nekik a lágyeleséget. De mivel nem eszik így nem lessz semmi.
2014. márc. 16. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és nimfa tenyésztő. Keverd bele a magos táljukba a lágyat . Ha bármi kérdésed van tenyésztéssel kapcsolatban írj privàtot.
2014. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én dá-fincsi márkáju lágyeleséget adok a törpéknek az vát be nálam a legjobban szerintem a hullámos is megeszi sok különbség nincs a két madár közt
2014. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 kicsi lett úgy, hogy a nőstény nem evett soha lágyeleséget, hozzá sem nyúlt.
2014. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!