Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha odaadjuk neki, akkor ugye...

Ha odaadjuk neki, akkor ugye nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
Kapunk hörcsögnek adott magvakat, de nekünk hullámos papagájunk van. Ha belekeverjük a saját magjai közé, úgy adható? Kiválogatja megának belőle a megfelelő dolgokat, és nem lesz tőle baja?
2009. dec. 20. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem odaadhatjátok neki, de ne keverjétek össze a saját kajájával.
2009. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem külön add neki, ha kell neki megeszi, baja nem lesz töle, de össze kevered a sajátjával, csak azt sem eszi meg ennyi.
2009. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a gyors választ, akkor külön próbálkozunk meg vele. :)
2009. dec. 20. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnám oda neki.
2009. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.:

Miért nem? Lehet tőle valami baja?

Szerintem max. ha nem jön be neki, akkor tényleg nem eszi, ahogyan azt az első két válaszoló írta.

Mindenesetre még várok vele.

2009. dec. 20. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Ami nem mérgező az mind adható neki. És a hörcsögkaja nem mérgező magokból áll, e4zért majd kiválogatja magának ami ízlik.


Nyugodtan adhatod. Nem lesz semmi bajuk.

2009. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16:03as vagyok.Nem tudom, hogy lehet-e baja de én inkább nem adnám .
2009. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mag-mag a fűfélék beltartalmi értékei szűk keretek között mozognak, és egyikben sincs mérgező anyag

(vagy , ha van olyan kevés, h egy hörcsögnek 60 vagonnal kellene megenni a mérgezés eléréséhez.)


A köles , zab, négermag (ami a hullámos papagáj magkeverékek alkotója) megfelelő egy hörcsögnek is.

2009. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!