Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt vegyek?...

Milyen papagájt vegyek? Aratingára gondoltam

Figyelt kérdés

Megtetszett 2 faj.Pyhuralephidayhuralephidayrrhura Lepida


Pávau aratinga és a kékhomlokú aratinga. Milyen véleményetek van róluk? Meg lehet tanítani trükkökre, köszöni (más beszédre nem), kézhez szoktatni? Ha tudtok még jó fajt a hullámoson és a nimfán kívül akkor arról is írjatok. Kikötések:

- ne legyen túl hangos este (2 éves húgom miatt)

- meg lehessen tanítani dolgokra

- egyedül is ellegyen (nap közben suliban vagyok, nincs pénzem 2 re [13 éves vagyok], nem szeretném ha nem hozzám hanem a másik papagájhoz szokna)

-ha összeeresztem 1 szobába egy hasonló méretű, más fajú papagájjal ne tépjék szét egymást (barátomnak van papagája)


Gondolkodtam még a pyrrhura lepidán (ilyen van a barátomnak) de ennek nem olyan szép a tollazata.


2014. ápr. 15. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Amedig úgy gondolod, hogy egyedül akarod tartani mert neked úgy a jobb ne vegyél szerintem papagájt.


Bármelyik fajt meg lehet tanítani trükkökre, rajtad múlik mennyit tudsz kihozni belõle.

2014. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
párban kell tartani mindet és költséges. ráadásul hangosak. nem neked valóak
2014. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én szeretnék egy papagályt venni csak nem tom mien legyen. Légyszi erre a kérdésre válaszoljatok. Nem tudok dönteni a kékhomloku aratinga, pávau aratinga és a pyrrhura lepida között. A barátomnak van egy p.lepidája és nem hangos és egyedül van de még sem magányos. A bajom hogy 1 papagályt akarok veni de mivel a nap felében nem vagyok otthon ezért magányos lenne (eről mi a véleményetek?). De ha 2 en lennének akor egymáshoz fognak kötödni és nem hozzám. Kérdésem még hogy menyibe kerül az eltartása+kellékek beszerzése?
2014. ápr. 17. 01:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudtok valami jó tenyésztőt vagy boltot? Mien koru madarat vegyek?
2014. ápr. 17. 01:45
 5/5 anonim ***** válasza:
papagáJ és párban kell tartani, ne ezen az oldalon kutass válaszok után. ugyanolyan szelíd lesz párban is
2014. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!