Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Volt/van valakinek szivárványo...

Volt/van valakinek szivárványos lóri papagája és szelíd? Elmondaná valaki hogyan szelídítette meg?

Figyelt kérdés
Nekem van egy lórim kb. 1 éves és csíp de nem tudom miért.Ott ülök mellette sokáig és semmi. Próbálkoztam már csemegével is amit ő szeret de az sem vált be.Olyan jó lenne ha meg tudnám simogatni vagy esetleg nem csipkodna és engedné ,hogy hozzá nyúljak. Ti mit ajánlotok? Előre is köszönöm a válaszokat.

#papagáj #megszelídítés #szivárványos lóri
2014. ápr. 20. 21:11
 1/1 B.Nándi válasza:
Sajnos ilyenkor már nem nagyon tudod megszeledíteni! Azt akkor el kell kezdeni amikor megszületik! Nekem az van vagyis kézzel nevelt és nem bánt lehet simogatni lehet vele játszani! Szerintem most már igy marad de probálkozz és kérdezz szakértőt!;)
2015. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!