Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sok embertől hallottam, hogy...

Sok embertől hallottam, hogy a csirkét kikelésétől számítva 6 hétre vágni lehet tudnátok segíteni hogy mit adjak nekik enni hogy ezt én is el tudjam érni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
csirketápot tetszés szerinti mennyiségben,de ezt csak brojler csirkével lehet elérni,a parlagi csirkékkel nem
2014. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól hallottad !

A nagyüzemi csirkéket, azaz a csirke farmon nevelt csirkéket 42 - 45 nap alatt fel hizlalják kb. 1,8 kg.-ra és viszik ill. leadják őket vágásra.

Az etetés,nevelés, folyamatos ivó víz ellátá és viszonylag állandó környezeti hőmérséklet (kb. 24 - 26 fok) mellet történik, három ill. négy fázisú táppal.

A tápok fázisa, 1 indító, 2 nevelő 3 befejező.

A Purina takarmányok 4 fázisúak és a legjobb hús kihozatalt ígérik. Érdeklődj a takarmányok iránt,kereskedőknél vagy a neten keresztül,hogy melyik mennyibe kerül és hány kilót kel belőle megetetni ill. hány kiló takarmány megetetéssel,mekkora súlyt tudsz elérni a csirkéknél. EZT JÓ TUDNI A JÖVEDELMEZŐSÉG KI SZÁMMÍTÁSA MIATT.

2014. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!