Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom csipked...

Exeris585 kérdése:

Hullámos papagájom csipked pedig úgy vélem, hogy hozzám szokott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csipked a hullámos papagájom de nem tudom miért mar 2 hete megvan. Rámászik fél lábával rámászik a kezemre, de csipked és mint ha megízlelgetné a kezem. Beteszem a kalitkába a kezem és látom rajta, hogy örül mert dől a kezem felé. Van bent csőr koptató és azt rágcsálja mert az hittem, hogy az a gond de nem. Elején nem csipkedett de majd elkezdett. Magvakkal etetem és heti 1x adok neki gyümölcsöt és naponta friss ivóvizet. Úgy szelidítem, hogy kézből ettem még néha azzal próbálkoztam, hogy beteszem a kezem és megsimogatom ez sikerül ha foglalkozok madárral 20percet. Most egyböl engedi csak csipked. AZÉRT IRTAM EZT MIND MERT LEHET, HOGY VLM ELCSESZTEM. Válaszotokat előre is köszi!


2014. jún. 5. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A társas viselekedés során a madarak gyengéden csípkedik egymást, téged társának tekint.
2014. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi mar megijedtem hogy vlm gond van.
2014. jún. 6. 14:08
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi de nem hiszem hogy ez lenne a gond!

Hanem vlm mas mert en papagájom erösen csipked es keresi a kezemen a puha pontokat. Nem tudnád milehet a baja?

2014. jún. 6. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyk nimfám csinálja ugyanezt, engem is érdekelne miért.
2014. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!