Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a szétcsúszott...

Mit tegyek a szétcsúszott lábú kis kecskepapimmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mit tehetnék a szétcsúszott lábú 3 hetes kis kecskepapimmal? VAn két gyönyörű kecskepapi fiókám, a nagyobbik gyönyörűren fejlődik, az egy nappal később született kis tesójának, szétcsúsztak a lábacskai. Probáltam mindent jól csinálni, mégis ezt történt. Sajnos a pici le is van maradva a fejlődésben, tesójához képest, és mivel a szülei keveset etetik, én mesterségesen táplálom is őt, napjában 4 szer, de nem látom hogy hizna. Halottam ilyenkor összeszokták kötözni pár hétre a kis madár lábait, hogy rendbejöjjön, Nálunk nincs madár orvos, viszont az idő meg telik, és félek, igy nem fog megmaradni szegény!Válaszokat előre is köszönöm! Krisztina

#Szétcsúszott lábú #kecskepapi fióka.
2014. jún. 8. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
facebookon van egy csoport: papagájtenyésztők, papagáj tartók, papagáj kedvelők klubja. Menj oda ott fogsz segítséget kapni képekkel
2014. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a facen nem lettem okosabb, nem találtam semmit! Kérlek mondjátok meg, mit tegyek, etetgetem, jól fogadja a fecsiből a tápszert, amit én készitek neki! Szerintetek házilag, összelehet kötözni a lábacskáit, és ha igen hogyan? Amúgy nagyon kis cuki, ha leteszem a fészekbe, alig akar visszamenni, szépen megszokta, hogy etetgetem! Nagyon megszeretettem őt, és megszeretném tartani! A tesókájának már van gazdája, ő is nagyon cuki, még nincsenek 4 hetesek, de már állandóan kijön a fészekből, nem gyözőm visszatenni! Mert ugye kijönni már kitud, de visszamenni azt már nem! Imádni való, szépen fejlödő kis rosszaság! De a kicsit megakarom menteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 8. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
nem találni kell, hanem tedd fel a kérdést...
2014. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Feltettem már a kérdést! Mit tegyek a kis papimmal? Ahogy a cimszóban is szerepel a kérdésem!
2014. jún. 8. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!