Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lesz valami baja a papagájnak...

Lesz valami baja a papagájnak ha megcsípi egy szúnyog?

Figyelt kérdés

van egy 10 hónapos szenegáli papagájom és most h elértünk a nyárba, elkezdtem aggódni h vajon mennyire kell féltenem ebben az időszakban.Még nem volt papagájom ő az első úgyhogy még elég tapasztalatlan vagyok e téren.

Tudnátok nekem segíteni?


2014. jún. 11. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Viccelsz így éjfél környékén ?

Mert én is tudok viccelődni, csak nem biztos ,hogy itt ezen az oldalon keresztül kellene.

De ha már te elkezdted, akkor folytassuk.

A kérdésedre a válaszom :

Igen, lesz baja a papagájodnak ha megcsípi egy szúnyog, de csak akkor ha a papagájodat a szárnya alatt csípi meg a szúnyog. Természetesen ez csak a saját véleményem,mivel nem vagyok szakértő.

2014. jún. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, nem viccelek -_- de örülök ha te jól szorakozol....
2014. jún. 12. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem több féle madaram van. A kanáriknak be szokott dagadni a lábujja, ha megcsípi a szúnyog. Ilyenkor betadinnal kezelem, mert különben a körme is leeshet.


Papagájoknál még nem volt ilyen probléma. Talán nekik vastagabb a bőrük, vagy csak nem szeretik őket a szúnyogok...

2014. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!